Fotel biurowy skórzany Eago 322 czarny

Fotel biurowy skórzany Eago 322 czarny

399,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 19,00zł

Pogrubione oparcie jest wyjątkowo wygodne. Lekko wyprofilowane w części lędźwiowej doskonale przylega do tej części pleców. Fotel biurowy został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej ergonomiczny.

Sprężysta gąbka obita gładką skórą ekologiczną zapewni przedramionom wygodne, a jednocześnie stabilne oparcie.

Dodatkowe pogrubienie siedziska pozwoli nawet na długotrwałą prace przy biurku.

Mechanizm kołyskowy TILT służy do zwolnienia oparcia zablokowanego w pozycji pionowej i rozbujania go, pod naciskiem pleców osoby, która korzysta z fotela. Przy pomocy pokrętła można dowolnie regulować siłę działania mechanizmu. Siłownik pneumatyczny umożliwia regulację wysokości fotela, zgodnie ze wzrostem korzystającej z niego osoby. Warto pamiętać, że prawidłowo ustawiony fotel biurowy powinien mieć taką wysokość, aby stopy mogły być luźno ustawione na podłodze.

Pięcioramienna podstawa jezdna zapewnia stabilność obszernego siedziska.

Fotel biurowy skórzany Eago 322 czarny

Miękki, wygodny, funkcjonalny. Te trzy cechy fotela obrotowego Eago 322 sprawiają, że będzie nie tylko doskonałym narzędziem do pracy, ale sprawdzi się także podczas odpoczynku. Zastosowany mechanizm kołyskowy oraz elegancki wygląd to kolejne elementy, na które warto zwrócić uwagę.

Tkaniny i kolorystyka:  Przyjemna w dotyku skóra ekologiczna to jeden z najbardziej popularnych materiałów, jaki wykorzystywany jest do tapicerowania foteli biurowych. Wynika to z szeregu jej zalet: jest miękka, łatwa w utrzymaniu w czystości oraz stosunkowo niedroga. Uniwersalny czarny kolor obicia sprawdzi się każdym wnętrzu.

Funkcje:

  • Fukncja odchylania
  • Fukncja odchylania

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+