Fotele biurowe

Warto wyposażyć firmę w wygodne i wytrzymałe fotele biurowe. Zwiększy to komfort wielogodzinnej pracy przy biurku, pozwalając pracownikom skupić się na powierzonych zadaniach. Istotny jest również wygląd. Fotel biurowy, którego charakteryzuje nietuzinkowy design, zmieni pomieszczenie w profesjonalne i kreatywnie nastrajające. W naszej ofercie znajdują się modele o różnych kształtach i kolorach, a także rodzajach (m.in. fotele skórzane, materiałowe czy z mikrosiatki). Wykonywane z nieprzeciętnej jakości materiałów i wyposażone w niezawodne mechanizmy, są kuszącą propozycją dla firm. Sprawdź, który pasuje do Twojego biura!

 • Fotel skórzany z mikrosiatką Eago 518B czarny

  Fotel skórzany z mikrosiatką Eago 518B czarny

  Dostępność 199,00 zł

  Warto zwrócić uwagę na fotel biurowy Eago 518B, jeśli poszukuje się modelu zarówno funkcjonalnego, jak i estetycznego. Wykonany z połączenia dwoiny skórzanej oraz mikrosiatki, z pewnością nie zawiedzie osoby, która z niego korzysta. Uniwersalna kolorystyka świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Całość uzupełnia mechanizm tilt, który służy do odchylania wyprofilowanego oparcia.

 • Fotel biurowy Eago 518B czarny + pomarańcz

  Fotel biurowy Eago 518B czarny + pomarańcz

  Dostępność 199,00 zł

  Ten praktyczny fotel biurowy swój nowatorski wygląd zawdzięcza oryginalnemu zestawieniu barw i materiałów. Mikrosiatka w neonowo pomarańczowej barwie ożywi każde wnętrze oraz idealnie komponuje się z czarną dwoiną skórzaną.

 • Fotel biurowy skórzany Eago 355 czarny

  Fotel biurowy skórzany Eago 355 czarny

  Dostępność 275,00 zł

  Wiesz, jak to jest, gdy po całym dniu pracy za biurkiem, odchodzisz od niego zmęczony/-a i z bólem pleców. Dzięki temu wyjątkowo wygodnemu fotelowi z czasem zapomnisz o wspomnianym dyskomforcie. Czy to nie brzmi wspaniale?

 • Fotel biurowy skórzany Eago 322 czarny

  Fotel biurowy skórzany Eago 322 czarny

  259,00 zł 399,00 zł

  Ten produkt przewyższa inne, ponieważ zapewnia każdej osobie, która z niego korzysta, niesamowite uczucie komfortu w pracy. Pomyśl tylko, jak ten czarny obrotowy fotel biurowy prezentowałby się w Twoim wnętrzu.

 • Fotel biurowy skórzany Eago 322 brązowy

  Fotel biurowy skórzany Eago 322 brązowy

  249,00 zł 399,00 zł

  Z tej ofert skorzystało już wiele zadowolonych z zakupu osób. Prezentowany obrotowy fotel biurowy to połączenie nowoczesnego wyglądu i komfortu pracy.

 • Fotel biurowy skórzany Eago 322 beżowy

  Fotel biurowy skórzany Eago 322 beżowy

  249,00 zł 399,00 zł

  Nie myśl o tym dużym, wygodnym fotelu... To perfekcyjna kombinacja nietuzinkowego wyglądu oraz funkcjonalności.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

  Dostępność 139,00 zł

  Fotel obrotowy w eleganckim czarnym kolorze doskonale uspokoi Twoje żywe i kolorowe wnętrze pokoju. Figlarnego kształtu podłokietniki zaskoczą Cię wygodą i jakością wykonania.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E szary

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E szary

  129,00 zł 139,00 zł

  Obrotowe krzesło biurowe z oryginalnymi podłokietnikami. Uniwersalny, elegancki i klasyczny kolor zharmonizuje kompozycję wystroju Twojego pokoju.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czarny

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czarny

  Dostępność 169,00 zł

  Eleganckie, obrotowe krzesło biurowe, z wysokim i wygodnym oparciem. Posiada miękki, skórzany zagłówek, świetnie podtrzymujący kark i głowę.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czerwony

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czerwony

  145,00 zł 169,00 zł

  Fotel o niebanalnym i wyrazistym kolorze, uatrakcyjni każde wnętrze biurowe i nie tylko. Wyprofilowane, z możliwością regulacji siedziska. Dodatkową zaletą jest możliwość zdjęcia tkaniny z oparcia.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D niebieski

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D niebieski

  145,00 zł 169,00 zł

  Fotel biurowy obrotowy w ciekawym, żywym, niebieskim kolorze. Cechą charakterystyczną jest bardzo wysokie oparcie oraz połączenie mikrosiatki ze skórą ekologiczną.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D szary

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D szary

  Dostępność 169,00 zł

  Obrotowy fotel biurowy z charakterystycznymi trójkątnymi podłokietnikami i wysokim oparciem. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotne jest zaoszczędzenie przestrzeni i miejsca.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+
')