Krzesło konferencyjne 116C czarne

Krzesło konferencyjne 116C czarne

89,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 40,00zł

KRZESŁO KONFERENCYJNE 116C CZARNE

    Krzesło konferencyjno-audytoryjne ze skórzanym, czarnym obiciem. Finezyjny stelaż nadaje kształt krzesła, a razem z bardzo grubym oparciem i siedziskiem o charakterystycznym i nowoczesnym wzorze, tworzą interesującą i oryginalną formę.  Krzesło 116C to wyrazisty i jednocześnie stabilny model. Pikowane obicie podnosi walory estetyczne produktu, dlatego świetnie sprawdzi się jako krzesło dla gości, na przykład w biurach obsługi klienta czy gabinetach.

    Oparcie Grube i miękkie oparcie to wyznacznik wygodnego i komfortowego siedzenia. Perfekcyjnie wykończone, z idealnie dopracowanym szwem. Pikowaniem zyskuje na atrakcyjności i oryginalności.

    Podłokietniki Podłokietniki wraz z podstawą tworzą jeden element konstrukcyjny, który stanowi najbardziej charakterystyczną część krzesła. Wykończone są wygodną nakładką, wzmagającą uczucie komfortu podczas opierania przedramion.

    Siedzisko Szerokie, grube i bardzo wygodne siedzisko, którego profil sprzyja wielogodzinnemu siedzeniu podczas długich spotkań czy zebrań. Z przodu lekko wysunięte ku dołowi, dlatego nogi siedzącego nie męczą się, pozostają w zdrowej i komfortowej pozycji.

    Stelaż Nietypowo wygięty, wspiera i łączy wszystkie elementy krzesła. Wykonany z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiału. Konstrukcja interesującą i przykuwająca uwagę. Niebanalnie zaprojektowany spodoba się klientom lubiącym oryginalność i nieprzeciętne rozwiązania w wyborze mebli.

wymiary krzesła 116c

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+