Krzesło konferencyjne 116C brązowe

Krzesło konferencyjne 116C brązowe

89,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 40,00zł

KRZESŁO KONFERENCYJNE 116C BRĄZ

    Cechą wyróżniającą model jest kolor skórzanego, pikowanego obicia. Dodatkowo, jego walorami są grube siedzisko i oparcie oraz oryginalnie wygięty stelaż, formujący nietypowy wygląd krzesła. Wzór obicia podnosi atrakcyjność całego produktu, co umożliwia wykorzystanie jego właściwości w profesjonalnie urządzonych wnętrzach gabinetów czy biur. Estetycznie i dokładnie wykonany szew świadczy o wysokiej jakości produktu, którego przeznaczeniem jest stworzenie komfortowych warunków dla użytkownika.

    Oparcie Ramę oparcia tworzy metalowy stelaż. Wygięty tak, aby możliwe było zamocowanie bardzo miękkiego i grubego wypełnienia, gwarantującego wygodne opieranie pleców.     

    Podłokietniki Podłokietniki płynnie przechodzą w podstawę krzesła, tworząc oryginalną, a jednocześnie stabilną konstrukcję. Posiadają wygodne nakładki z wytrzymałego i mocnego tworzywa.

    Siedzisko Bardzo miękkie, skórzane siedzisko, które pomimo swojej grubości nie traci na elegancji i stylowości. Nietypowe pikowanie podnosi walory nie tylko wizualne, ale także użytkowe produktu.

    Stelaż Charakterystycznie wygięty tworzy jednocześnie prostą i oryginalną formę krzesła. Jako wizualnie delikatny element kontrastuje z grubym obiciem oparcia i siedziska. Pozwala na umiejscowienie poszczególnych części krzesła w uniwersalnych i optymalnych miejscach, tworząc bardzo wygodny mebel.

wymiary krzesła 116c

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+