Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E szary

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E szary

139,00zł

129,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 19,00zł

Delikatne w konstrukcji, w kształcie prostokąta, lekko rozszerza się ku górze. Obite mikrosiatką, którą można zdjąć. Posiada elastyczny pasek, który podtrzymuje lędźwiową część pleców w prawidłowej pozycji.

Zaokrąglone i pochylone podłokietniki zapobiegają ich uszkodzeniom podczas siedzenia. Niepowtarzalny ich kształt dodaje urokowi całemu modelowi.

Bardzo miękkie i grube. Idealnie dostosowane do długiego siedzenia przy biurku. Do niego przymocowane podłokietniki.

Wygodny, regulowany mechanizm. Dostosujesz wysokość siedziska idealnie do swojego wzrostu.

Uniwersalny design pięcioramiennej podstawy pasuje do każdego użytkownika. Pięć kółek jezdnych dostosowanych do powierzchni miękkich i twardych.

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

Krzesło obrotowe, trochę niezwykłe. A to za sprawą podłokietników o oryginalnym kształcie. Całość wygląda dość nietypowo, proste linie oparcia i siedziska w połączeniu z figlarnymi podłokietnikami. Fotel pokryty mikrosiatką, którą możesz zdjąć z oparcia. Jest to dodatkowa korzyść, pozwalająca utrzymać krzesło w czystości.

Tkaniny i kolorystyka: Kolor szary uchodzi za bardzo elegancki, uniwersalny i klasyczny, podobnie jak biel i czerń. Pomaga wprowadzić harmonię w kompozycje wystroju Twojego pokoju. Szare dodatki bardzo dobrze sprawdzają się praktycznie w każdym wnętrzu, obojętnie czy to będzie salon, gabinet czy pokój nastolatka. Krzesło pokryte w całości (siedzisko i oparcie) przepuszczającą powietrze mikrosiatką.

Funkcje:

  • Funkcja odchylania
  • Regulowana wysokość
wymiary fotela 4040E

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+