Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

139,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 19,00zł

Oparcie dopasuje się do kształtu i ruchu pleców, co w konsekwencji ułoży Twój kręgosłup w pozycji zrelaksowanej.

To najbardziej charakterystyczny element fotela Eago 4040E. Projektowi sposobu ich wykonania przyświecał cel, aby ręce mogły wygodnie opierać się o podłokietniki. Zaokrąglone i ścięte z przodu.

Zaletą fotela jest siedzisko, pokryte odpowiednio grubą warstwą gąbki, obite mikrosiatką. Siedzisko to element bardzo ważny w całym krześle, dlatego warto, aby było wygodne i zapewniało wysoki komfort siedzenia.

Pneumatyczny mechanizm pozwala na regulację wysokości siedziska. Łatwy w obsłudze, warunkuje szybką zmianę w zależności od potrzeb uzytkownika.

Pięcioramienna klasyczna podstawa z kółkami jezdnymi. W kolorze czarnym z tworzywa sztucznego.

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

Jeśli posiadasz bardzo kolorowe wnętrze, przełam całość jednolitą ciemną barwą. Czarna wersja fotela Eago 4040E sprawdzi się jako doskonały dodatek do tego celu. Ponadto krzesło gwarantuje wysoką jakość siedzenia podczas pracy, a to dzięki ergonomicznym kształtom siedziska, oparcia i oryginalnych podłokietników.

Tkaniny i kolorystyka: mikrosiatka, to cienka i elastyczna siatka, która dostosuje się do pleców użytkownika i zawsze podtrzyma je, niezależnie od pozycji. Czerń stonuje kolorowy wystrój przestrzeni i sprawdzi się w surowej aranżacji biura.

Funkcje:

  • Funkcja odchylania
  • Regulowana wysokość
wymiary fotela 4040E

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+