Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

279,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 13,90zł

Mikrosiatka to wentylowany materiał, który odpowiednio odkształci się podczas siedzenia, oferując dużą wygodę.

Solidne, wytrzymałe podłokietniki wykonane z dużej klasy tworzywa.

Miękkie, wygodne siedzisko to istotny element krzesła. Kształt i miękkość tego pokrytego mikrosiatką siedziska zapewniają duży komfort siedzenia.

Specjalny kształt wykonanej z metalu podstawy zapewni maksymalną stabilność i uniemożliwi swobodne przesuwanie krzesła, niepożądane w przypadku krzeseł konferencyjnych.

Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

Czerwono-czarne krzesło konferencyjne z mikrosiatki. Efektowne zestawienie barw modelu 8910c w połączeniu z jego nowoczesnym, przykuwającym oko designem składają się na nieprzeciętny wygląd. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa podłokietniki są bardzo trwałe, a metalowa, odpowiednio wyprofilowana podstawa – stabilna.

Mikrosiatka jest nie tylko wygodna, ale również odporna i łatwa w czyszczeniu. Wielką zaletą materiału jest jego przewiewność – powietrze może przez niego swobodnie cyrkulować.

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+