Fotel biurowy skórzany Eago 322 brązowy

Fotel biurowy skórzany Eago 322 brązowy

399,00zł

Dostawa kurierem w 24h od: 19,00zł

Wyprofilowane oparcie zostało pogrubione tak, aby zapewnić osobie korzystającej z fotela maksymalny komfort podczas pracy.

Kształtne podłokietniki uzupełniono o miękką nakładkę pokrytą gładką skórą ekologiczną.

Szerokie siedzisko, odpowiednio pogrubione tak, aby jednocześnie nie było zbyt miękkie lub twarde, wpływa na warunki pracy osoby korzystającej z fotela.

Uniwersalny mechanizm odchylania i blokowania oparcia połączonego z siedziskiem – TILT – zapewni zarówno komfortowy odpoczynek, jak i ergonomiczną pozycję do pracy. Regulacja siły działania możliwa jest przy pomocy praktycznego pokrętła. Siłownik pneumatyczny umożliwia regulację wysokości fotela, zgodnie ze wzrostem korzystającej z niego osoby. Warto pamiętać, że prawidłowo ustawiony fotel biurowy powinien mieć taką wysokość, aby stopy mogły być luźno ustawione na podłodze.

Pięcioramienna podstawa jezdna z podwójnymi kółkami jezdnymi zapewnia stabilność oraz mobilność fotela biurowego.

Fotel biurowy skórzany Eago 322 brązowy

Decydując się na zakup fotela biurowego, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które warunkują jego użyteczność. Są to zastosowane mechanizmy ruchowe, wysoka jakość wykorzystanych materiałów, świadcząca o trwałości produktu, jak również nienaganny wygląd. Model Eago 322 w ciepłym, brązowym odcieniu z nawiązka spełnia powyższe kryteria.

Tkaniny i kolorystyka:  Zgrabny fotel biurowy tapicerowano przyjemną skórą ekologiczną w ciepłym, brązowym kolorze. Jest równie ponadczasowy jak klasyczna czerń, dlatego z pewnością przypadnie do gustu osobom, dla których ten kolor wydaje się nieco nudny.

Funkcje:

  • Fukncja odchylania
  • Fukncja odchylania

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+