Fotel biurowy skórzany Eago 355 czarny

Fotel biurowy skórzany Eago 355 czarny

239,24zł

Dostawa kurierem w 24h od: 11,90zł

Pogrubione oparcie stale przylega do pleców osoby korzystającej z fotela. Na jego szczycie umieszczono nieduży zagłówek, który z pewnością spełnia swoją najważniejszą funkcję, czyli podpierane karku.

Zgrabne podłokietniki, obite miękką skórą ekologiczną idealnie uzupełniają sylwetkę tego obrotowego fotela.

Na komfort i jakość siedzenia na fotelu biurowym wpływają różne warunki. Szerokie siedzisko z miękkiej skóry ekologicznej zostało wykonane tak, aby zapewnić użytkownikowi mebla maksymalną wygodę.

Odchylane oparcie naśladuje ruch użytkownika fotela. Tuż za nim podąża siedzisko, jednak ten ruch jest nieco mniej wyczuwalny. Siła oporu, jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowana przy pomocy wygodnego pokrętła. Zastosowany mechanizm TILT umożliwia również blokadę fotela w ergonomicznej, pionowej postawie. Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Fotel wyposażono w pięcioramienną podstawę jezdną, uzupełnioną o twarde kółka jezdne przeznaczone do powierzchni dywanowych.

Fotel biurowy skórzany Eago 355 czarny

Jeśli szukasz wygodnego, a jednocześnie reprezentacyjnego fotela biurowego, model Eago 355 z pewnością przypadnie ci do gustu. Grube siedzisko, mechanizm kołyskowy i odchylane oparcie sprawią, że poczujesz się komfortowo nawet podczas krótkiego odpoczynku w pracy.

Tkaniny i kolorystyka:  Fotel biurowy Eago 355 tworzy gładka skóra ekologiczna w klasycznym, czarnym kolorze. Dzięki temu mebel z pewnością będzie pasować do każdego pomieszczenia biurowego.

Funkcje:

  • Fukncja odchylania
  • Regulowana wysokość

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+