Fotel skórzany z mikrosiatką Eago 518B czarny

Fotel skórzany z mikrosiatką Eago 518B czarny

179,18zł

Dostawa kurierem w 24h od: 40,00zł

Wysokie oparcie z zarysowanym zagłówkiem zostało wyprofilowane w części lędźwiowej tak, aby mogło odpowiadać naturalnemu ułożeniu pleców.

Komfortowe podłokietniki gwarantują ulgę przedramionom.

Dobre siedzisko powinno spełniać kilka cech, dzięki którym można nazwać je wygodnym i     ergonomicznym. Siedzisko fotela biurowego z dwoiny skórzanej oraz mikrosiatki zapewnia odpowiednie warunki do pracy.

Komfort użytkowania podnoszą TILT oraz podnośnik pneumatyczny. Z ich pomocą każdy poradzi sobie z dopasowaniem wysokości fotela do własnych potrzeb oraz rozbujaniem oparcia. W razie potrzeby (czyli powrotu do pracy) z łatwością można je zablokować w pionowej pozycji.

Fotel osadzono na pięcioramiennej podstawie z podwójnymi kółkami jezdnymi.

Fotel skórzany z mikrosiatką Eago 518B czarny

Fotel biurowy Eago 518B uzyskał nietuzinkowy wygląd dzięki połączeniu oddychającej mikrosiatki oraz wytrzymałej dwoiny skórzanej. Interesująca stylistyka nie jest jego jedyną zaletą – o wiele ważniejsze są mechanizm umożliwiający odchylanie i blokowanie oparcia oraz siłownik pneumatyczny.

 

Tkaniny i kolorystyka: Model Eago 518B pokrywają jednocześnie mikrosiatka oraz dwoina skórzana, których połączenie dodaje nie tylko uroku, ale i funkcjonalności. PRAKTYCZNA MIKROSIATKA JEST WENTYLOWANA, więc świetnie sprawdza się w cieplejsze dni, natomiast czarna dwoina nadaje fotelowi eleganckiego wykończenia.

Funkcje:

  • Fukncja odchylania
  • Regulowana wysokość
wymiary fotela 322

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+