Fotel biurowy skórzany z drewnem Eago 037B czarny

Fotel biurowy skórzany z drewnem Eago 037B czarny

Produkt archiwalny

Dostawa kurierem w 24h od: 11,90zł

Odpowiednio wyprofilowane oparcie to gwarancja zachowania zdrowej postawy podczas siedzenia, a co za tym idzie, zlikwidowanie źródła uciążliwego bólu pleców podczas wielu godzin spędzonych w jednej pozycji.

Klasyczne podłokietniki z ciemnego drewna są nie tylko eleganckie, ale także wygodne za sprawą miękkiej nakładki z czarnej skóry ekologicznej.

Obniżona krawędź siedziska sprzyja komfortowemu ułożeniu nóg podczas korzystania z fotela. Miękkie, częściowo wentylowane obicie ze skóry ekologicznej okaże się niezastąpione, gdy temperatura powietrza wzrośnie.

Aby każda osoba korzystająca z fotela mogła dopasować go do swojego wzrostu, model Eago 037B wyposażono w praktyczny siłownik pneumatyczny. Dzięki mechanizmowi TILT możliwe jest odchylanie oparcia, a w razie potrzeby zablokowanie go w pionowej pozycji.

Pięcioramienna podstawa z ciemnego drewna, swoim wyglądem uzupełnia podłokietniki oraz zapewnia stabilność całego fotela biurowego.

Fotel biurowy skórzany z drewnem Eago 037B czarny

Trudno wyobrazić sobie profesjonalne biuro czy gabinet prezesa bez fotela z prawdziwego zdarzenia. Model Eago 037B to propozycja dla osób, dla których poza nieszablonowym wyglądem, liczy się przede wszystkim funkcjonalność kupionego przez nich produktu. Odpowiednio dobrany fotel biurowy nie tylko podnosi prestiż miejsca, w jakim się znajduje, ale także zapewnia korzystającej z niego osobie odpowiednie warunki nawet do wielogodzinnej pracy.

Tkaniny i kolorystyka: Fotel biurowy przykuwa wzrok dzięki ponadczasowemu połączeniu czarnego  obicia wykonanego z gładkiej skóry ekologicznej z podłokietnikami i podstawą z ciemnego drewna.

Funkcje:

  • Funkcja odchylania
  • Regulowana wysokość
wymiary fotela 037b

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+