Tydzień Darmowej Wysyłki

29-10-2012

Przygotuj się na miłą niespodziankę! Już niedługo, przez siedem dni (8-14 listopada) wszystkie zakupione fotele i krzesła wyślemy do Ciebie za darmo. Nie ma żadnych ograniczeń, specjalnych warunków ani kwoty minimalnej – po prostu dodaj w trakcie akcji dowolny model do sklepowego koszyka, a przy wyborze formy zapłaty wybierz "tydzień darmowej wysyłki". System sklepu nie naliczy żadnej opłaty za dostawę, a my wyślemy towar w ciągu jednej doby.

Wybrane fotele biurowe i krzesła konferencyjne zobaczysz w cyfrowym katalogu, który dla Ciebie przygotowaliśmy pozostałe znajdziesz, klikając w kategorie z poniższego akapitu. W banerze promocyjnym wykorzystano ceniony model Eago 058.

W ofercie sklepu znajdują się fotele biurowe (fotele skórzane, fotele materiałowe i fotele z mikrosiatki) i krzesła konferencyjne (krzesła skórzane i krzesła materiałowe). Oferowane przez nas modele są funkcjonalne, wytrzymałe i wygodne - wyposażono je w jeden z trzech mechanizmów: multiblock, multiblock synchro lub tilt. Życzymy udanych łowów.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+