Pokazaliśmy Swój Sklep!

17-10-2012

W sieci pojawił się wywiad z naszym pracownikiem! I to nie byle gdzie, bo na eKomercyjnie.pl, jednym z najważniejszych serwisów internetowych polskiej branży e-commerce. Redaktor eKomercyjnie.pl, Barbara Skórzewska, rozmawiała z Michałem Nowakowskim w ramach cyklu Pokaż Swój Sklep (PSS). Seria ma za zadanie promować ciekawe sklepy internetowe, a także pomagać początkującym w „rozkręceniu” ich własnego e-handlu.

CZYTAJ WYWIAD

„Wasz sklep charakteryzuje bardzo przejrzysty interfejs. Formularz złożenia zamówienia również jest bardzo intuicyjny” - tak oceniła nasz szablon redaktor serwisu. Zależało nam na szablonie, który będzie równocześnie stylowy i użyteczny – bardzo nam miło, że tak właśnie jest widziany!

W wywiadzie o początkach sklepu Krzeslabiurowe.com, naszych sposobach na zaistnienie w sieci, planach na przyszłość, a także dlaczego nie boimy się konkurencji. Zachęcamy do czytania, a także polubienia wywiadu na fanpage'u sklepu!

PS. Serwisy zainteresowane współpracą, zachęcamy do kontaktu (michal.n@krzeslabiurowe.com) - udzielamy wywiadów, a także piszemy artykuły/poradniki o prowadzeniu e-sklepu.

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+