Jak wybrać fotel cz. 1 – zalety mikrosiatki

15-10-2012

Dlaczego fotele z mikrosiatki są warte uwagi? Co wyróżnia je od pozostałych - skórzanych czy tradycyjnych, materiałowych? Mikrosiatka to nowoczesny materiał o kilku zaletach:

  • Jest rozciągliwa – mikrosiatka jest bardzo sprężysta, przez co dopasowuje się do kształtu pleców, oferując wysoki komfort.
  • Jest wytrzymała - mimo rozciągliwości, materiał jest na tyle solidny, by wytrzymać długie użytkowanie, nie odkształcając się na stałe.
  • Jest wentylowana – dzięki dziurkom w materiale, powietrze może swobodnie cyrkulować, co pozwoli uniknąć poceniu się pleców siedzącego.
  • Jest łatwa w czyszczeniu – ze względu na użycie sztucznego tworzywa, pozbycie się zabrudzeń nie sprawi trudności.
  • Nowocześnie wygląda – pomoże stworzyć świeżo wyglądające, profesjonalne biuro.

W zależności od potrzeb, oferujemy różne fotele z mikrosiatki. Dla osób o dużym wzroście - modele z wysokim oparciem (805A, 058), dla osób niższych - z niskim oparciem (8910a, 360). Klasyczne kolory (czarny, szary), jak również odważne, wyraziste (pomarańczowy, lemonka). Modele wyposażone w mechanizm tilt, a także multiblock (funkcja odchylania i blokowanie oparcia w dowolnej pozycji). Fotele z regulowanymi podłokietnikami (8910a), fotele z zagłówkiem dopasowującym się do ułożenia głowy (8905a).

Podlinkowane modele to oczywiście jedynie przykłady, na zachętę - warto przejrzeć pełną zakładkę fotele z mikrosiatki.

 

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+