Krzesła materiałowe

Oferujemy wygodne krzesła materiałowe – atrakcyjne ceny, duże zróżnicowanie kolorów i kształtów. Krzesła wykonane zostały z przyjemnego w dotyku, a przy tym trwałego materiału. Dostępne są zarówno w wersji opierającej się na wytrzymałych nogach, jak i specjalnie wyprofilowanej, stabilnej podstawie. Metalowy stelaż jest zapewnieniem trwałości, a odpowiedni kształt oparcia i siedziska – komfortu.

 • Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

  Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

  Dostępność 279,00 zł

  Wygodne krzesło konferencyjne to podstawa wyposażenia każdej sali, w której odbywają się cykliczne narady bądź inne spotkania. Jeśli to tego charakteryzuje się miłym dla oka wyglądem oraz ponadprzeciętną trwałością, warto wydać na nie pieniądze. Takim modelem z pewnością jest krzesło Eago 8910C wykonane z wentylowanej mikrosiatki. Całość uzupełnia metalowy stelaż, który gwarantuje zachowanie stabilności całego mebla.

 • Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarne

  Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarne

  Dostępność 279,00 zł

  Meble w sali konferencyjnej niewątpliwie są wizytówką tego miejsca. Aby wzbogacić jej wygląd a jednocześnie nie zrezygnować z komfortowych warunków do pracy, warto przyjrzeć się lepiej modelowi 8910C. To wygodne krzesło obito przewiewną siateczką, która świetnie sprawdzi się podczas upalnych dni. Stabilność konstrukcji gwarantuje metalowa podstawa ze specjalnymi stopkami, które utrudniają przesuwanie krzesła.

1
Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+