Krzesła skórzane

W ofercie sklepu można znaleźć zarówno drogie, jak i tanie krzesła konferencyjne ze skóry. Pokrywa je wysokiej jakości skóra ekologiczna w różnych kolorach, a wspierają stabilne podstawy lub nogi, metalowe bądź drewniane. Odpowiednie kształty siedziska, oparcia i podłokietników zapewnią dużą wygodę podczas długiego spotkania. Nie jest tajemnicą, że stylowe krzesła skórzane potrafią zmienić salę konferencyjną czy biuro w profesjonalne miejsce, w którym ludzie poczują się komfortowo.

 • Krzesło konferencyjne 116C jasny brąz

  Krzesło konferencyjne 116C jasny brąz

  Dostępność 89,00 zł

  Model ożywi i uatrakcyjni nudne, biurowe wnętrze. Pomoże stworzyć atrakcyjną poczekalnie lub profesjonalny gabinet. Zapewni komfortowe siedzenie nawet przez wiele godzin, gwarantując wypoczynek mięśniom pleców i karku.

 • Krzesło konferencyjne 116C czarne

  Krzesło konferencyjne 116C czarne

  Dostępność 89,00 zł

  Krzesło konferencyjne, którego finezyjnie wygięty stelaż przykuwa uwagę każdego klienta. Razem z oryginalnym, pikowanym obiciem tworzą model o wysokich walorach estetycznych i wizualnych. Pomaga zaaranżować każdą nowoczesną przestrzeń biurową.

 • Krzesło konferencyjne 116C brązowe

  Krzesło konferencyjne 116C brązowe

  Dostępność 89,00 zł

  Krzesło konferencyjne, wyróżniające się ładnym, brązowym obiciem siedziska i oparcia. Model o finezyjnie wygiętym stelażu, gwarantującym wygodne siedzenie i podnoszącym walory wizualne produktu.

1
Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+