Fotele z mikrosiatki

Jeśli chcesz zerwać z klasyką foteli materiałowych lub prestiżem skórzanych, pomogą w tym fotele z mikrosiatki. Biuro wyposażone w te oryginalne, nowoczesne fotele będzie kojarzone ze świeżością i kreatywnością. Fotele z mikrosiatki to zarówno klasyczne, spokojne kolory (czerń, biel, szary), jak i krzykliwe, odważne (pomarańczowy, niebieski, limonkowy, wiśniowy). Zalety tego materiału, to nie tylko wygląd: jest też nieprzeciętnie wytrzymały, a do tego przewiewny. O stabilność takich foteli zadbają nie tylko solidny podnośnik i pewna podstawa, ale również wysokiej jakości mechanizmy – tilt lub multiblock.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E czarny

  Dostępność 139,00 zł

  Fotel obrotowy w eleganckim czarnym kolorze doskonale uspokoi Twoje żywe i kolorowe wnętrze pokoju. Figlarnego kształtu podłokietniki zaskoczą Cię wygodą i jakością wykonania.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E szary

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4040E szary

  129,00 zł 139,00 zł

  Obrotowe krzesło biurowe z oryginalnymi podłokietnikami. Uniwersalny, elegancki i klasyczny kolor zharmonizuje kompozycję wystroju Twojego pokoju.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czarny

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czarny

  Dostępność 169,00 zł

  Eleganckie, obrotowe krzesło biurowe, z wysokim i wygodnym oparciem. Posiada miękki, skórzany zagłówek, świetnie podtrzymujący kark i głowę.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czerwony

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D czerwony

  145,00 zł 169,00 zł

  Fotel o niebanalnym i wyrazistym kolorze, uatrakcyjni każde wnętrze biurowe i nie tylko. Wyprofilowane, z możliwością regulacji siedziska. Dodatkową zaletą jest możliwość zdjęcia tkaniny z oparcia.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D niebieski

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D niebieski

  145,00 zł 169,00 zł

  Fotel biurowy obrotowy w ciekawym, żywym, niebieskim kolorze. Cechą charakterystyczną jest bardzo wysokie oparcie oraz połączenie mikrosiatki ze skórą ekologiczną.

 • Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D szary

  Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 4087D szary

  Dostępność 169,00 zł

  Obrotowy fotel biurowy z charakterystycznymi trójkątnymi podłokietnikami i wysokim oparciem. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotne jest zaoszczędzenie przestrzeni i miejsca.

1
Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+
')