Krzesła konferencyjne

Gdy siedzisz wygodnie, łatwiej o koncentrację – z uwagi na to, wprowadziliśmy całą linię krzeseł do sal konferencyjnych, poczekalni, salonów. Krzesła konferencyjne uznanej marki Eago ze względu na niewielkie gabaryty i przemyślaną konstrukcję, pozwolą zorganizować dużą ilość miejsc siedzących, na niewielkiej przestrzeni. Produkty są objęte gwarancją. Bądź profesjonalistą – zadbaj o komfort klientów, słuchaczy, partnerów w interesach.

 • Krzesło konferencyjne 116C jasny brąz

  Krzesło konferencyjne 116C jasny brąz

  Dostępność 89,00 zł

  Model ożywi i uatrakcyjni nudne, biurowe wnętrze. Pomoże stworzyć atrakcyjną poczekalnie lub profesjonalny gabinet. Zapewni komfortowe siedzenie nawet przez wiele godzin, gwarantując wypoczynek mięśniom pleców i karku.

 • Krzesło konferencyjne 116C czarne

  Krzesło konferencyjne 116C czarne

  Dostępność 89,00 zł

  Krzesło konferencyjne, którego finezyjnie wygięty stelaż przykuwa uwagę każdego klienta. Razem z oryginalnym, pikowanym obiciem tworzą model o wysokich walorach estetycznych i wizualnych. Pomaga zaaranżować każdą nowoczesną przestrzeń biurową.

 • Krzesło konferencyjne 116C brązowe

  Krzesło konferencyjne 116C brązowe

  Dostępność 89,00 zł

  Krzesło konferencyjne, wyróżniające się ładnym, brązowym obiciem siedziska i oparcia. Model o finezyjnie wygiętym stelażu, gwarantującym wygodne siedzenie i podnoszącym walory wizualne produktu.

 • Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

  Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarno-czerwone

  Dostępność 279,00 zł

  Wygodne krzesło konferencyjne to podstawa wyposażenia każdej sali, w której odbywają się cykliczne narady bądź inne spotkania. Jeśli to tego charakteryzuje się miłym dla oka wyglądem oraz ponadprzeciętną trwałością, warto wydać na nie pieniądze. Takim modelem z pewnością jest krzesło Eago 8910C wykonane z wentylowanej mikrosiatki. Całość uzupełnia metalowy stelaż, który gwarantuje zachowanie stabilności całego mebla.

 • Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarne

  Krzesło konferencyjne z mikrosiatki Eago 8910C czarne

  Dostępność 279,00 zł

  Meble w sali konferencyjnej niewątpliwie są wizytówką tego miejsca. Aby wzbogacić jej wygląd a jednocześnie nie zrezygnować z komfortowych warunków do pracy, warto przyjrzeć się lepiej modelowi 8910C. To wygodne krzesło obito przewiewną siateczką, która świetnie sprawdzi się podczas upalnych dni. Stabilność konstrukcji gwarantuje metalowa podstawa ze specjalnymi stopkami, które utrudniają przesuwanie krzesła.

1
Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+