Lista produktów

 • Fotel biurowy Sofotel Bari 03H czarny

  Fotel biurowy Sofotel Bari 03H czarny

  Produkt archiwalny

  Sofotel Bari 03H to ergonomiczne krzesło z licznymi funkcjami regulacyjnymi, umożliwiającymi na dostosowanie modelu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wykonany z przepuszczalnej dla powietrza mikrosiatki. Zaprojektowany by czuć się komfortowo i wygodnie przez wiele godzin.

 • Fotel biurowy Sofotel Neapol 03 czarny

  Fotel biurowy Sofotel Neapol 03 czarny

  Produkt archiwalny

  Nowoczesny fotel biurowy wspomagający wydajną pracę, a w chwilach relaksu pomaga w szybkiej regeneracji zmęczonego ciała. Geometryczna forma i perfekcyjne wykonanie na pewno nie pozostanie niezauważone, nawet wśród najbardziej wymagających klientów.

 • Fotel biurowy Sofotel Neapol 03H czarny

  Fotel biurowy Sofotel Neapol 03H czarny

  Produkt archiwalny

  Fotel nawiązujący do współczesnych trendów we wzornictwie i designie. Bardzo modny, wykonany z mikrosiatki i delikatnego materiału. Nie blokuje Twojego ciała, ale za to daje mu relaks i wygodę w chwilach odpoczynku.

 • Fotel biurowy Sofotel Neapol 03HHB czarny + skóra

  Fotel biurowy Sofotel Neapol 03HHB czarny + skóra

  Produkt archiwalny

  Sofotel Neapol to wysoka jakość i gwarancja komfortowego siedzenia, którym będziesz cieszyć się przez długi czas. Doskonała konstrukcja z mikrosiatki zapewni Twoim plecom najwyższą wygodę i wypoczynek.

 • Fotel biurowy Sofotel Neapol 03HHB czerwony

  Fotel biurowy Sofotel Neapol 03HHB czerwony

  Produkt archiwalny

  Bardzo funkcjonalny model krzesła obrotowego i eleganckiej i delikatnej linii. Produkt luksusowy o wyrazistym charakterze. Gwarantuje bezpieczeństwo i zdrowy tryb pracy. Niezastąpiony jeśli chodzi o dekorację nudnego wnętrza.

 • Fotel biurowy Sofotel Neapol 03HHB niebieski

  Fotel biurowy Sofotel Neapol 03HHB niebieski

  Produkt archiwalny

  Jeśli nie chcesz, aby Twoje biuro wyglądało nudno i przeciętnie to kolorowy Sofotel Neapol 03HHB jest doskonałym wyborem. Zainspirowany budową ludzkiego ciała, tworzy z użytkownikiem niemal integralną całość.

 • Fotel biurowy Sofotel Neapol 04HYHB czarny

  Fotel biurowy Sofotel Neapol 04HYHB czarny

  Produkt archiwalny

  Stylowy fotel o kontrastowej budowie, posiadający regulację siedziska, podłokietników i oparcia w części lędźwiowej. Oryginalny design z pewnością spodoba się szerokiej rzeszy odbiorców.

 • Krzesło konferencyjne Sofotel Neapol 05B czarne

  Krzesło konferencyjne Sofotel Neapol 05B czarne

  Produkt archiwalny

  Bardzo wygodne i kompaktowe krzesło konferencyjne, o konstrukcji pozwalającej na komfortowe siedzenie przez kilka godzin. Eleganckie metalowe wykończenia przykują uwagę zwolenników piękna i dobrego stylu.

 • Fotel biurowy Sofotel Palermo 01H czarny

  Fotel biurowy Sofotel Palermo 01H czarny

  Produkt archiwalny

  Sofotel Palermo charakteryzuje nowoczesna technologia i dbałość szczegóły. Stylowe wykończenia wyróżniają fotel na tle innych. Ikona komfortu i wygody. Klasyczna kolorystyka dodaje elegancji i wartości eststycznych.

 • Fotel biurowy Sofotel Palermo 03H czarny

  Fotel biurowy Sofotel Palermo 03H czarny

  Produkt archiwalny

  Stwórz swoją małą przestrzeń w nowoczesnym stylu. Komfort i wygoda to priorytety we współczesnych aranżacjach wnętrz. Sofotel Palermo 03H to fotel, który swoim designem przyciągnie najbardziej wymagającego klienta. Wykonany w całości z mikrosiatki z licznymi regulacjami siedziska i oparcia.

 • Fotel biurowy Sofotel Rimini 03 czarny

  Fotel biurowy Sofotel Rimini 03 czarny

  Produkt archiwalny

  Solidnie wykonany i wygodny fotel obrotowy, z wyprofilowanym i grubym siedziskiem. Przeznaczony do komfortowego wielogodzinnego siedzenia przy biurku. Niweluje ujemne skutki długotrwałego przybierania tej samej pozycji ciała.

1
Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+