1. Ile wynosi czas dostawy?

Staramy się realizować zamówienia w 24h od momentu ich opłacenia (przelew bankowy lub szybka płatność) lub potwierdzenia zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem). Do tego należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na dostarczenie przesyłki, który wynosi 1-2 dni robocze. Kurierzy nie pracują w soboty. O wysyłce przesyłki informujemy e-mailem. Jeśli po 3 dniach roboczych od otrzymania wiadomości e-mail potwierdzającej wysyłkę nie otrzymałeś przesyłki, prosimy o kontakt.

kreska

2. Kto dostarcza przesyłki?

Przesyłki nadajemy firmą kurierską Schenker. Drobne akcesoria (np. kółka) do 1kg wysyłamy Pocztą Polską. Przesyłki nadane kurierem można śledzić tutaj korzystając z numeru listu przewozowego, który przesyłamy e-mailem w momencie wysyłki.

kreska

3. Nie otrzymałem przesyłki, czy wyślecie mi nową?

Jeśli przesyłka została przez nas nadana i nie dociera do klienta to wina leży po stronie spedytora, który nie wykonał usługi dostarczenia przesyłki. Każda nadana przez nas przesyłka posiada swój numer nadania, który może być udostępniony na prośbę klienta, który następnie ma możliwość sprawdzenia czy przesyłka o tym numerze nadania dotarła do jego miejscowości zamieszkania. 

Jeśli losy przesyłki okazują się nieznane sklep rozpoczyna standardową procedurę reklamacyjną u firmy kurierskiej, która musi ustalić drogą postępowania wewnętrznego losy powierzonej mu przesyłki i poinformować sklep na piśmie o wynikach ustaleń. Wszczęcie procedury reklamacyjnej przez sklep jest możliwe po upływie 48 godzin od nadania przesyłki (kurier) lub po upływie 14 dni od nadania przesyłki (Poczta Polska). Proces reklamacyjny podczas którego spedytor ustala bieg przesyłki trwa ok. 30 dni (kurier) lub ok. 45 dni (Poczta Polska). Sklep wysyła nową przesyłkę do klienta lub zwraca pieniądze wpłacone przez klienta tytułem zapłaty za zamówienie tylko i wyłącznie po otrzymaniu od spedytora pisemnego potwierdzenia zaginięcia reklamowanej przesyłki.

kreska

4. Czy mogę zwrócić towar zakupiony w sklepie?

Tak, w naszym sklepie klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie, który umożliwi dalszą odsprzedaż. Taki towar musi zostać przesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu oraz oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniem.

kreska

5. Jak powinienem dokonać zwrotu zakupionego towaru?

Należy odpowiednio zabezpieczyć towar, tak aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu i nadać go przesyłką rejestrowaną (paczka pocztowa, kurier) zachowując dowód nadania paczki. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu i poprawnie wypełniony formularz zwrotu (z numerem konta bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot pieniędzy). Należność zostanie zwrócona w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem!

kreska

6. Otrzymałem inny model/kolor towaru niż zamawiałem.

Koszty przesyłki odesłania towaru w przypadku wymiany towaru na skutek pomyłki po stronie sklepu zostaną zwrócone klientowi. W takim przypadku należy dobrze zabezpieczyć towar i odesłać go w oryginalnym opakowaniu na adres sklepu przesyłką rejestrowaną (Paczka Pocztowa) zachowując dowód nadania. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu oraz dane do przelewu wraz z numerem konta bankowego, na które ma być zwrócona rekompensata.

kreska

7. Otrzymałem uszkodzony towar.

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są nowe i posiadają gwarancję producenta. W przypadku reklamacji towaru który posiada wady fabryczne lub pytań o przebieg zgłoszonej reklamacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem: reklamacje@krzeslabiurowe.com. Więcej informacji na temat przebiegu procesu reklamacyjnego dostępne są w regulaminie sklepu.

Jeśli stan otrzymanej przesyłki budzi wątpliwości i posiada ona uszkodzony lub dziurawy karton lub gdy taśma została naruszona - istnieje ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu. W takim wypadku prosimy przed przyjęciem przesyłki sprawdzić ją w obecności kuriera i wypełnić protokół szkody, dokładnie opisując stan przesyłki oraz zaznaczając pole "Uszkodzone opakowanie".

kreska

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt telefoniczny: 0 801 000 610 lub (58) 746 37 97, lub o wypełnienie formularza kontaktowego

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+