Bogactwo designu

Design różnorodny i ciekawy – do tego dążymy. Spośród foteli Eago wybieramy jedynie najładniejsze modele, dbając równocześnie, by katalog sklepu trafił do zupełnie różnych gustów.

Nasz katalog zawiera zarówno modele oryginalne i klasyczne; masywne, jak i zgrabne; nowoczesne, jak i tradycyjne. Każdy styl niesie w sobie odrębny przekaz, odmienne emocje, przeznaczony jest do zupełnie innego odbiorcy. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy dostosować się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Różnorodność form pozwoli wybrać model odpowiedni do charakteru i wystroju wnętrza. Ciekawe rozwiązania konstrukcyjne podkreślą oryginalność przestrzeni, a nowoczesne wykończenia zagwarantują nieznany dotąd komfort siedzenia. Dbając o nietuzinkowość i ponadprzeciętność w stylistyce foteli Eago nie zapominamy także o niezwykle estetycznej klasyce. Ponadczasowość tchnięta w każdy najdrobniejszy element krzesła odzwierciedla nieprzemijające piękno tradycji, której charakter odczujesz w łagodnych liniach i mocnych, solidnych łączeniach.

Oferowane przez nas fotele biurowe i krzesła konferencyjne wykonywane są z różnych materiałów:

Materiały
  • Fotele skórzane są synonimem elegancji, profesjonalizmu, a przy tym są bardzo wygodne i wytrzymałe. Posiadają niezachwianą pozycję na rynku i wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów.
  • Fotele z mikrosiatki wyglądają nowocześnie, ale są też praktyczne – materiał jest rozciągliwy, choć wytrzymały, łatwy w czyszczeniu, a do tego ze względu na budowę, przepuszczający powietrze. Nie da się ukryć licznych zalet tego materiału, przez co modele krzeseł z takim obiciem zyskują coraz większą popularność.
  • Fotele materiałowe to wybór bardzo klasyczny. Nada pomieszczeniu przytulnego wyglądu, zapewniając równocześnie wysoki komfort siedzenia. Bardzo cenione za wygodę użytkowania, jak również szeroką gamę kolorystyczną. Bez wątpienia należą do najbardziej zróżnicowanej i zaskakującej designem grupy foteli biurowych.

Polegając na opisach katalogu docenisz starania powstałe przy jego stworzeniu. Zależy nam na Twoim komforcie i pewności w podejmowaniu słusznych decyzji, dlatego staramy się zapewnić jak najszerszy wybór asortymentu z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Modele

Zobacz także:

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+