Bogactwo designu

Katalog Eago 2013 stworzyliśmy z myślą o Państwa wygodzie. W przejrzysty i ładny sposób prezentuje fotele marki Eago z kolekcji 2013. Zależy nam by zakupy w sklepie były czystą przyjemnością.

Nie ograniczamy się jedynie do pokazania poszczególnych modeli produktów z najnowszych kolekcji. Oferujemy znacznie więcej. Dbamy o to, by klient mógł skupić uwagę na najistotniejszych elementach przy wyborze fotela biurowego. Wprowadzimy Cię w tematykę i charakterystykę każdej linii krzesła, abyś mógł dokonać udanego zakupu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, kliknij na środku strony aby przejść do widoku pełnoekranowego.

pdf Nasz katalog dostępny jest także w formacie PDF: otwórz (13MB) lub pobierz spakowane archiwum (5MB).

Aby łatwiej poruszać się po katalogu, jego treść ujęto w 4 głównych rozdziałach: nowości 2013, krzesła z mikrosiatki, fotele skórzane i krzesła konferencyjne. Pod każdym nagłówkiem kryje się oferta modeli zebranych w charakterystyczne linie lub prezentujących zbliżone walory użytkowe i wizualne. Wszystkie jednak łączy wspólna cecha: jakość bez kompromisu.

W kategorii Nowości 2013 znajdziemy dwie nowoczesne linie: StrongLine i SoftLine. Obie charakteryzuje siła wyrazistych kolorów, udoskonalony mechanizm i niezwykła wytrzymałość. Ta część oferty prezentuje zarówno fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, jak również modele wykończone nowoczesną mikrosiatką, której zaletami są przewiewność i duża sprężystość.

Rozdział Krzesła z mikrosiatki nie tylko ukazuje kreatywność w wykorzystaniu tego materiału, ale również wskazuje na komfort i wygodę podczas użytkowania foteli tak nowoczesnych i funkcjonalnych, jak choćby model Eago 058 posiadającym regulację nie tylko wysokości siedziska i podłokietników, ale także odchylenia oparcia. Każdy fotel dostosowany jest w najwyższym stopniu do sylwetki siedzącego.

Fotele skórzane – one zawsze znajdą swoich zwolenników, dlatego nie zabrakło dla nich miejsca w naszym katalogu. Są niezwykle eleganckie i potrafią przyjąć wyrafinowane formy, czego dowodem jest linia PrestigeLine. Przykład? Model Eago 037B. Wysokogatunkowa skóra ekologiczna, chromowany stelaż oraz funkcjonalny i zaawansowany mechanizm połączone zostały w jeden, najwyższej klasy fotel.

Z kolei, zakładka Krzesła konferencyjne pomoże w atrakcyjny i stylowy sposób urządzić salę konferencyjną czy też profesjonalną, otwartą na komfort klienta, poczekalnię. Oryginalne, designerskie krzesła konferencyjne Eago 067D pozwolą zaaranżować nawet najbardziej wymagającą przestrzeń i nadać jej prestiżowego charakteru. Z kolei Eago V10 to minimalistyczny, estetyczny design prezentujący wysoką jakość ekologicznej skóry i wytrzymały stelaż.

Zobacz także:

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+