Bogactwo designu

Katalog Sofotel 2013 prezentuje nowoczesne modele foteli marki Sofotel. Zaprojektowany został, by zaciekawić indywidualnością, funkcjonalnością i pięknem designerskich krzeseł i foteli.

Sofotel nawiązuje do sprawdzonych konstrukcji i rozwiązań technicznych, które zestawione z innowacyjnym systemem regulacji i nowoczesnym wyglądem, składają się na unikatowe fotele biurowe i krzesła konferencyjne. Wybierz model, który oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Przekonaj się co znaczy komfort i ergonomia podczas pracy.

Katalog Sofotel 2013 podpowie Ci, czym charakteryzują się poszczególne linie foteli. Przybliży opis produktu, wyjaśni system regulacji i pozwoli na sprawne przejście przez kolejne pozycje w ofercie. Charakterystyka każdego modelu wzbogacona została o zdjęcia wszystkich możliwych regulacji oraz wymiary krzesła zaznaczone na schematycznym rysunku.

Cztery linie – cztery różne charaktery. Palermo, Neapol, Bari i Rimini. Choć tak odmienne, to łączą je niezawodna konstrukcja i stylowe wykończenia. Każdy z nich wykonano z wysokiej klasy materiałów i zaopatrzono w nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. Początek katalogu zarezerwowano dla Sofotel Neapol i Sofotel Palermo.

Sofotel Neapol idealnie dopasuje się do Twojego ciała, proponując Ci najwyższy komfort i wygodę. To najbardziej różnorodna grupa foteli w całym katalogu. Znajdziesz tu modele ze skórzaną tapicerką (Neapol 03HHB) oraz z wieszakiem na marynarkę (Neapol 04HYHB). Fotele w ciemnej kolorystyce, jak i w intensywnej czerwonej lub niebieskiej barwie. Oprócz krzeseł obrotowych linia oferuje również wysokiej klasy krzesło konferencyjne Neapol 05B.

Sofotel Palermo to model z najwyższej półki. Eleganckim stylem doskonale wpasuje się w nowoczesny wystrój przestrzeni biurowej. Spełnia ergonomiczne i techniczne wymogi współczesnego miejsca pracy. Zaskakuje nie tylko oryginalnym kształtem, ale także innowacyjnym obiciem z mikrosiatki. Posiada najszerszą gamę regulacji. Wyposażony jest w szereg mechanizmów, pozwalających dostosować fotel do indywidualnych preferencji użytkownika. Linia obejmuje zarówno modele obite w całości mikrosiatką, jak i takie, w których ta innowacyjna tkanina zestawiona jest z delikatnym materiałem, tak jak w przypadku Palermo 03H.

Jeśli poszukujesz bardziej kompaktowych foteli, przejdź śmiało do dalszej części katalogu. Znajdziesz tam naprawdę wygodne modele o nieco mniejszej formie. Sofotel Bari występuje w dwóch wariantach, Sofotel Bari 03H z zagłówkiem i Sofotel Bari 03 bez zagłówka. Oba częściowo tapicerowane mikrosiatką, nie pozostawiającą złudzeń co do jakości i stylowości foteli.

Choć urzeka prostą, geometryczną formą, to nie brakuje mu także licznych funkcji regulacyjnych. Mowa oczywiście o Sofotel Rimini. Odważny i bezkompromisowy jeśli chodzi o wzornictwo. Śmiały i oryginalny wzór oparcia Rimini 03 świadczy o zamyśle stworzenia niebanalnego, imponującego designu.

Zobacz także:

Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na krzesłabiurowe na google+